Bugün - 25 Ocak 2015 Pazar
Foto Galeri
Video Galeri
Firma Rehberi
Künyemiz
Reklamlar
Üye İşlem
 Bize Ulaşın
www.beykoztr.net Logo
Siyaset
Gündem
Yaşam
Sağlık
Spor
Eğitim
Turizm
Kültür Sanat
Yeraltı Edb.
Ekonomi
Diğer »
-
İstanbul 14°C
Haber Detayları

Başbakan Beykoz'a gelecek !

Büyük Birlik Partisi Beykoz, Meclis üyesi adayları tanıtım toplantısı Omka Spor Tesisleri’nde düzenlenirken tanıtıma katılım gösterenlerin oluşturduğu kalabalık mahşer gününü...

Siyaset Haberi - 15 Mart 2014 Cumartesi - 22:52
Büyük Birlik Partisi Beykoz, Meclis üyesi adayları tanıtım toplantısı Omka Spor Tesisleri’nde düzenlenirken tanıtıma katılım gösterenlerin oluşturduğu kalabalık mahşer gününü...
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Büyük Birlik Partisi (BBP) Beykoz, Meclis üyesi adayları tanıtım toplantısı Omka Spor Tesisleri’nde düzenlenirken tanıtıma katılım gösterenlerin oluşturduğu kalabalık, alanı mahşer yerine çevirdi.

Meclis üyesi adayları tanıtım etkinliği Soğuksu Meydanı’ndan Omka’ya yürüyüşle başlarken 500 kişiden fazla destekçi, BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’e eşlik etti. Omka Spor Tesisleri’nde de büyük bir kalabalık tarafından havai fişeklerle karşılanan BBP Adayı Bilgehan Murat Miniç, halktan gördüğü teveccühe layık olacağını belirtti. Korku dağlarının yükseldiğini ifade eden Miniç, yakında Başbakan’ın Beykoz’a geleceğini söyledi. 

Üç beş kuruşa ideallerimizi satmayız 

Tanıtım toplantısında ilk konuşmayı yapan BBP Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Bağcılar yaparken 30 Mart’tan sonra adayları olan Bilgehan Murat Miniç'i belediye başkanı olarak göreceklerine dair inançlarının tam olduğunu belirtti. 

22 yıl önce rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu ile yola çıktığını aktaran BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, sağa sola sapmadan hak bildikleri davada dik durarak çalıştıklarını vurguladı. Kendisini çok iyi tanıyanların iftiralarına maruz kaldığının altını çizen Miniç, yaşanan korkudan dolayı BBP hareketinin tırpanlanmaya çalışıldığını söyledi. Bugüne kadar haram siyaset yapmadık diyen Miniç; “Diğer partilerin arkasında lobiler, holdingler, iş adamları var. BBP'nin Beykoz da ne noktalara geldiğini görenler kendi yaptırdıkları anketlerin sonuçlarını bile açıklayamıyorlar. 15 gün hakkımızda türlü türlü iftiralar atacaklar çünkü korku dağları yükselmeye başladı. Bu korku yüzünden Beykoz’a, milletvekilleri, bakanlar gelecek. Göreceksiniz Bilgehan Murat Miniç burada belediye başkanı olmasın, bu kaynakları Beykozluya akıtmasın, Beykoz'un kaynakları yine o ağ babalarına, holding patronlarına, yine kendi adamlarına akıtılsın diye en son Başbakan da gelecek. Beykoz’u yönetecek olanlar, Beykoz’un ve Beykozlu’nun kaderini değiştirecek. BBP davasına gönül vermiş insanlarız. Koltuk gördüğünde koşan, makam peşinde olan, üç-beş kuruş para için ideallerini satan adamlardan değiliz!” dedi. 

Haramdan yaptıkları kulelerin yıkılmasından korkuyorlar! 

Hiçbir siyasi partide 3 dönem belediye başkanlığı yapmış olan adayların Beykozlu için çalışmadığını hatta yan yana fotoğraf bile çektiremediğini söyleyen Miniç, Türkiye’de bozuk bir düzenin olduğunu belirtti. Beykoz'da çeşitli mahallelerdeki bir çocuğu kendi çocuğundan daha kıymetli görmediğini ifade eden Miniç çocukların sokaklarda ziyan olduğunu vurguladı. Milletin çocuklarını açlıkla terbiye edilmeye çalışıldığı bilgisini kaydeden Miniç; “Soğuksu’da 150 kişi ile esnaf ziyareti yaparken bugün Müslümanız diyenler, hacı olduğunu söyleyenler insanları kendi mahallesinin çocuğunun yanında görünce onları, ekmeklerinden etmekle tehdit ediyorlar. Çünkü haramdan yaptıkları kulelerinin, saraylarının yıkılmasından korkuyorlar. Anketleri açıklayamamalarının sebebi de bu. Seçim yarışından çekilmemiz için teklifler sunmaya çalışıyorlar. Bizi kimse kendisiyle karıştırmasın. Biz, her seçimde parti değiştiren adamlardan, koltuğu gördüğünde koşan, para ile satın alınacak adamlardan değiliz. Salonda bulunan Meclis üyesi adaylarımız ise sadece Giresunlu değil. Beykoz’un her yerinden, birçok memleketli bir araya gelerek Büyük Birlik çatısı altında hep beraber oldu. Bizler onların salonlarda nasıl toplandıklarını biliyoruz. Mitinglerinde, kahve toplantılarında yevmiye ile nasıl bayrak tutturduklarını da biliyoruz. Ama bugün bu salonda bir tane paralı adam yok. Sadece Beykoz'un gönüllüleri var” diyerek konuşmasını sürdürdü. 

Beykozluların kaderine sahip çıkın 

Seçim çalışmaları için 3 trilyon ödenek ayıranların olduğunu hatırlatan Miniç, bu kadar fazla paranın neden harcandığını sordu. Bazı kimselerin Beykoz'a gelecek olan trilyonların peşinde olduğunu söyleyen Miniç; “Bu paralar kimlerin iştahını kabartıyor? Onları Beykoz'un meydanlarında, miting alanlarında, kapılarınızda, evlerinizde göreceksiniz. Hediyelerini, size gönderdikleri eşantiyonları göreceksiniz. Bugün size kaşıkla verecekler, yarın kepçeyle geri alacaklar. Makama gelirken kimden yardım alınıyorsa makama geldikten sonra da o kişilere hizmet edersiniz. Beykoz’da doğup yaşayanlar ise sadece Beykoz’a ve Beykozlu’ya hizmet eder. Diğer parti adaylarının hepsi tepeden inme. Sizlerden bir istirhamım var. Beykoz'un çocuklarına, Beykoz'un geleceği için sahip çıkmanızı istiyorum. Bugün seferberlik günüdür. Bugün itibarı ile tanıdığınız her kim var ise Allah rızası için onları ziyaret edin, kapı kapı dolaşın ve Beykozluların kaderine sahip çıkın. Biz, ya hep birlikte Beykozlular olarak bu seçimi kazanacak ve Beykoz'u birlikte yöneteceğiz ya da5 yıl daha birilerinin bizim çocuklarımızın geleceğini karalamasına izin vereceğiz. Ben sizlerden bu sözü istiyorum. Beykoz'un bugün her mahallesinde bizim için çalışan kahramanlar var. 30 Mart akşamı hep birlikte Beykoz Belediyesinin meydanında birbirimize sarılacağız” diyerek Belediye Başkan’ı olduktan sonra belediyeyi halkın denetimine açacaklarını söyledi. 

BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’in konuşmasının ardından yöresel sanatçıların seslendirdiği parçalar eşliğinde dostluk horonu tepildi.

Haberin Diğer Fotoğrafları
 
Anahtar Kelimeler:bbp, beykoz, bilgehanmuratminiç, meclis, omka, muhsizyazıcıoğlu, bağcılar,
Kaynak / Editör:btr - Bilge Bülbül Okunma Sayısı: 2764

 
Yorumlar
*** Yorum Yaz

Salih Şirin()
SAYIN BEYKOZTR YETKİLİLERİ TARAFSIZ TUTUMUNUZDAN DOLAYI SİZİ KUTLARIM. BU DİK DURUŞUNUZ VE SATIN ALINAMAZ İLKELİ HABERCİLİĞİNİZİN KARŞILIĞINI MUTLAKA BİR GÜN ALACAKSINIZ.
Gönderilen Tarih - 15 Mart 2014 Cumartesi (19:30)  

Diğer Siyaset Haberleri
Paralelci adayın Tanzanya görüntüleri
Hanefi Dilmaç ve paralel yapı
AKP Beykoz’da isyan başladı!

AKP Beykoz’da isyan başladı!
CHP Beykoz Olağanüstü kongreye gidiyor
AKP Beykoz’a paralel aday!
Beykoz AKP’deki Paralel Yapı deşifre oluyor!
Adem Sefer Milletvekili olma yolunda
En Çok Okunanlar
En Çok Yorumlananlar
Diğer Başlıklar

Özkan Ayduğan İlçe Başkan Adaylığını açıkladı
Paralelci adayın Tanzanya görüntüleri
Hanefi Dilmaç ve paralel yapı
AKP Beykoz’da isyan başladı!
CHP Beykoz Olağanüstü kongreye gidiyor
AKP Beykoz’a paralel aday!
Beykoz AKP’deki Paralel Yapı deşifre oluyor!
Beykoz Belediyesi’nde kayıp 458 Bin TL!
Adem Sefer Milletvekili olma yolunda
Kavacık Pazarı'nı kapatıyorlar!
Yazarlar 
Röportajlar
Z Raporun'nda bu hafta – Mübarek Ramazan Ayı
Beykoz’un önemli gündem konularını masaya yatıran ikili Fırat Aydoğar ve Bilgehan Murat Miniç, bu hafta içerisinde bulunduğumuz M&...
»
»
»
Facebook
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
0,36ms